Լոս Անջելեսում նախօրեին ոստիկանների կողմից սպանված անտուն մարդը Ֆրանսիայի քաղաքացի է, հաղորդում է The Los Angeles Times թերթը: Նրա անունը Շառլի Սատյուրմին Ռոբինե է:
2000 թվականին նա մեղադրվել է Wells Fargo բանկի մասնաճյուղը թալանելու մեջ: Նա այդ հանցագործությունն իրականացրել է հանցակիցների հետ միասին: Հանցագործության ժամանակ Ռոբինեն ատրճանակով հարվածել է գանձապահներից մեկին՝ դանդաղ շարժվելու համար:
Երբ հանցագործներին ձերբակալել են, նա հայտարարել է, որ գնացել է այդ քայլին, որպեսզի վճարի դերասանական վարպետության դասընթացների համար: Ռոբինեին դատապարտել են 15 տարվա ազատազրկման, իսկ 2014-ի մայիսին նա ազատ է արձակվել, հաղորդում է Gazeta-ն:
Ավելի վաղ հաղորդվել էր, որ 39-ամյա անտուն տղամարդն սպանվել է Սքիդ Ռոուի շրջանում ոստիկանների հետ ծեծկռտուքի ժամանակ:

Бездомный, которого накануне застрелили сотрудники полиции Лос-Анджелеса, имел французское гражданство, сообщает газетаThe Los Angeles Times. Его звали Шарли Сатюрмин Робине.
В 2000 году Робине был обвинен в ограблении филиала банка Wells Fargo. Это преступление он совершил вместе с сообщниками. Во время ограбления Робине ударил пистолетом одного из кассиров за медлительность.
Когда преступников задержали, он заявил, что пошел на грабеж, чтобы оплатить курсы актерского мастерства. Робине приговорили к 15 годам лишения свободы, в мае 2014 года он вышел на свободу, передает Gazeta
Ранее сообщалось, что 39-летний бездомный мужчина был убит в драке с несколькими сотрудниками правоохранительных органов в районе Скид-Роу.