Reddit-ում հրապարակվել է Եվրոպայի քարտեզը, որը կարող է նյարդայնացնել յուրաքանչյուր երկրի բնակչի։ Քարտեզի հեղինակը xxTheHoffsNosexx օգտատերն է, փոխանցում է Lenta-ն։
Մի քանի եվրոպական երկրներում տեղադրված են այլ պետությունների դրոշներ, որոնց հետ հարաբերությունները բավական լարված են։ Օրինակ՝ Թուրքիան ներկված է Հայաստանի դրոշի գույներով, Նորվեգիան՝ շվեդական դրոշի։ Շոտլանդիայի փոխարեն երեւում է Անգլիայի դրոշը, քանի շոտլանդացիները տանել չեն կարողանում, երբ իրենց շփոթում են անգլիացիների հետ։
Ռուսաստանի մի մասն օգտատերը ծիծանագույն է ներկել՝ ակնարկելով, որ ռուսաստանցիներին զայրացնում են ԼԳԲՏ հանրության ներկայացուցիչները։ Լատվիան ու Լիտվան քարտեզում միացված են։ Իսկ Հունգարիան առհասարակ բացակայում է քարտեզից, քանի որ հեղինակի կարծիքով դրա գոյության մասին ոչ ոք չի հիշում։

На портале Reddit опубликована карта Европы, которая содержит самые раздражающие символы для жителей каждой страны. Автором карты является пользователь с ником xxTheHoffsNosexx, передает Lenta.
На нескольких европейских странах наложены флаги других государств, с которыми у них достаточно напряженные отношения. К примеру, Турция окрашена в цвета флага Армении, Норвегия — в шведский флаг. На месте Шотландии виден флаг Англии, поскольку шотландцы ненавидят, когда их путают с англичанами.
Часть России пользователь окрасил в цвета радужного флага, намекая на то, что россиян раздражают представители ЛГБТ-сообщества. Латвия и Литва на карте объединены. А Венгрии на карте вообще нет, так как о ее существовании, по мнению автора, никто не помнит.