ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ նոյեմբերի 6-ին, կազմել է 493.74 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ նվազել է 0.13 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 585.18 դրամ (աճել է 2.86 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 648.68 դրամ (աճել է 4.38 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 6.36 դրամ (աճել է 0.01 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. արծաթ՝ 390.03 դրամ, ոսկի՝ 30,771.16 դրամ, պլատին՝ 14,239.07 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 493.74/$1 in Armenia on Friday; this is down by AMD 0.13 from Thursday, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 585.18 (up by AMD 2.86), that of one UK pound totaled AMD 648.68 (up by AMD 4.38), and the rate of one Russian ruble made up AMD 6.36 (up by AMD 0.01) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 390.03, AMD 30,771.16 and AMD 14,239.07, respectively.