ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքն այսօր՝ հունվարի 11-ին, կազմել է 523.76 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճել է 0.97 դրամով: Այդ մասին տեղեկանում ենք Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքից։
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 636.84 դրամ (նվազել է 2.90 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 706.71 դրամ (նվազել է 4.23 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 7.03 դրամ (աճել է 0.01 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների համար բանկի կողմից սահմանվել են հետեւյալ գները. արծաթ՝ 448.68 դրամ, ոսկի՝ 31,369.88 դրամ, պլատին՝ 18,725.27 դրամ:

YEREVAN. – The American dollar’s (USD) exchange rate against the Armenian dram (AMD) comprised AMD 523.76/$1 in Armenia on Monday; this is up by AMD 0.97 from the previous business day in the country, according to the official website of the Central Bank of Armenia.
The exchange rate for one euro was AMD 636.84 (down by AMD 2.90), that of one UK pound totaled AMD 706.71 (down by AMD 4.23), and the rate of one Russian ruble made up AMD 7.03 (up by AMD 0.01) in the country.
In addition, one gram of silver, gold and platinum amounted to AMD 448.68, AMD 31,369.88 and AMD 18,725.27, respectively.