ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքը այսօր՝ նոյեմբերի 11-ին կազմել է 415.30 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ աճելով 0.35 դրամով: Այդ մասին հայտնում են Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունից:
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 515.14 դրամ (նվազել է 2.88 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 658.33 դրամ (նվազել է 1.69 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 8.93 դրամ (նվազել է 0.29 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների գները սահմանվել են՝ արծաթը՝ 209.23 դրամ, ոսկին՝ 15,515.26 դրամ, պլատինը՝ 16,142.81 դրամ:
Նոյեմբերի 11-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 16,5 մլն ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք` 415 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 415 դրամ:

Курс доллара США в Армении 11 ноября составил 415,3 драма. В сравнении с предыдущим днем он повысился на 0,35 драма. Об этом Новости Армении – NEWS.am сообщили в пресс-службе Центрального банка Армении.
Курс евро составил 515,14 драма (понизился на 2,88 драма), курс британского фунта составил 658,33 драма (понизился на 1,69 драма), а курс российского рубля составил 8,93 драма (понизился на 0,29 драма).
Цены на драгоценные металлы определены следующие: серебро – 209,23 драма, золото – 15515,26 драма, платина – 16142,81 драма.
На бирже «NASDAQ OMX ARMENIA» 11 ноября состоялась купля-продажа $16,5 млн. по среднему курсу 415 драмов за доллар. Цена при закрытии составила 415 драмов.