Ամերիկայի Միչիգան նահանգի բնակիչ Թերրի Միլերը մեկ տարի է Amazon-ից ծանրոցներ է ստանում, որը նա չի պատվիրել: Տղամարդը մի քանի անգամ խնդրել է առցանց խանութին առաքումները չեղյալ հայտարարել, սակայն ապրանքները շարունակում է առաքել, հաղորդում է NBC-ն:
Amazon-ի արկղներում հիմնականում հեռախոսներ, հագուստի պայուսակներ եւ այլ մանրուքներ են: Ծանրոցների վրա նշված են Միլերի ճշգրիտ հասցեն եւ հեռախոսահամարը: Նա պարզել է ուղարկողի անունը եւ ազգանունը, սակայն նա նրան չի ճանաչում եւ տղամարդը դիմել է ոստիկանություն:
Մասնավորապես, ամերիկացին անհանգստացրել է այն հանգամանքը, որ հնարավոր է իր հաշվին այդ ապրանքների համար գումարներ գրանցվեն: Սակայն, Amazon-ում նրան վստահեցրել են, որ նրանից ոչ մի վճար չի գանձվի: Այս դեպքում, Միլերի խոսքով, ծանրոցները շարունակում են առաքել իր տուն:
Ամերիկացին նաեւ նշել է, որ արկղերի մեջ եղած ապրանքները իրեն պետք չեն եկել՝ նույնիսկ անլար ականջակալները վարդագույն են եղել: Տղամարդի խոսքով՝ նա մտադիր է մեկին նվիրել այդ ապրանքները կամ շպրտել դրանք:

Американец Терри Миллер из Мичигана в течение года получает от Amazon посылки, которые он не заказывал. Как сообщает  Lenta  со ссылкой на местный филиал канала NBC, мужчина несколько раз просил интернет-магазин отменить поставки, но товары продолжают приходить.
В коробках из Amazon в основном находятся аксессуары для телефонов, мешки для одежды и прочие мелочи. На посылках указан точный адрес и номер телефона Миллера. Он разузнал имя и фамилию отправителя, но тот не показался ему знакомым, и мужчина обратился в полицию.
В частности, американец был обеспокоен тем, что с него спишутся деньги за товары, которые он не заказывал. Однако в Amazon его заверили, что никакой платы с него взимать не будут. При этом, по словам Миллера, посылки продолжают поступать к нему домой.
«Я вскрыл посылки, чтобы убедиться, что в них нет ничего незаконного. Полицейский сказал, что если в них окажется нечто подобное, я буду вне подозрений», — рассказал Миллер.
Мужчина также отметил, что ничего из того, что содержалось в коробках, ему не приглянулось — даже беспроводные наушники оказались розового цвета. По его словам, он намерен кому-нибудь подарить содержимое коробок, либо выбросить их.