Երեւանում երկու երիտասարդներ ծեծել ու կողոպտել են տաքսու վարորդին:
Ոստիկանության մամուլի ծառայությունից NEWS.am-ին հայտնում են, որ սեպտեմբերի 13-ին ոստիկանության Մալաթիայի բաժին է դիմել տաքսի ծառայություններից մեկի վարորդ, 29-ամյա Անդրանիկ Գ.-ն եւ հայտնել, որ մի քանի օր առաջ իրեն կողոպտել են:
Ոստիկանության ծառայողները պարզել են, որ սեպտեմբերի 8-ին, ժամը 17.00-ին, 23-ամյա  Արման Հ.-ն` ընկերոջ հետ, «Սամանդ» մակնիշի տաքսի ավտոմեքենայում ծեծի են ենթարկել Անդրանիկ Գ.-ին և ավտոմեքենայի բեռնախցիկից բացահայտ հափշտակելով գումար` դիմել են փախուստի:
Սեպտեմբերի 13-ին, ժամը 15.20-ին, Հաղթանակ թաղամասում Արման Հ.-ն նկատելով Անդրանիկ Գ.-ի  վարած ավտոմեքենան՝ կանգնեցրել է, ծեծի ենթարկել վարորդին եւ մարմնի տարբեր մասերում  պատճառել վնասվածքներ:

В Ереване двое молодых людей избили и ограбили водителя такси.
Как сообщает пресс-служба Полиции Армении, 13 сентября в отделение Полиции обратился 29-летний Андраник Г. с заявлением о том, что несколько дней назад его ограбили. Оперативникам удалось выяснить, что 8 сентября 23-летний Арман Г. с другом в машине марки «Саманд» избили Андраника Г, после чего ограбили. 13 сентября днем в квартале Ахтанак Арман Г. заметил проезжавшего Андраника Г. Молодой человек остановил машину и избил водителя.
Назначена судмедэкспертиза. Арман Г. подвергнут приводу. Стало ли вторичное нападение на Андраника Г. следствием его обращения в правоохранительные органы, не сообщается.