Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ՝ Աննա Հակոբյսանի հետ, Հ. Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոնում ներկա է եղել «Հարսանիք թիկունքում» ներկայացմանը։ Այս մասին հայտնում են կառավարության լրատվական ծառայությունից։
Ներկայացմանը ներկա են եղել նաև Ամենայն Հայոց Կաթողիկոս Գարեգին Բ-ն, ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանը, Պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանը և այլ բարձրաստիճան պաշտոնյաներ։
Գյումրիի դրամատիկական թատրոնի «Հարսանիք թիկունքում» ներկայացումը նվիրված է արցախյան քառօրյա պատերազմի հերոսներին: Ներկայացումը բեմադրվել է Անահիտ Աղասարյանի պիեսի հիման վրա։

Prime Minister Nikol Pashinyan and his wife, Anna Hakobyan attended the play “Wedding in the Rear” at Hakob Paronyan State Musical Comedy Theater, as reported the news service of the Government of Armenia.
Among other attendees were His Holiness Karekin II, Catholicos of All Armenians, Speaker of the National Assembly Ararat Mirzoyan, Minister of Defense Davit Tonoyan and other high-ranking officials.
Staged by Gyumri Dramatic Theater, the play “Wedding in the Rear” is devoted to the heroes of the Four-Day Artsakh War and is based on the play by Anahit Aghasaryan.