Քիչ առաջ քաղաքացին անցել էր «Հաղթանակ» կամրջի վտանգավոր եզրագիծը եւ սպառնում էր իրեն ցած նետել, ոստիկանները կանխել են ինքնասպանությունը։ Այս մասին հայտնում է Shamshyan.com-ը։
Հավաքված մի քանի քաղաքացիները, տեսնելով, որ չեն կարողանում նրան համոզել, նկատում են, որ այդ պահին նշված վայրով անցնում են ճանապարհային ոստիկանները:
Կայքի թղթակցի հետ զրույցում 2 քաղաքացի, ովքեր հրաժարվել էին տեսախցիկի առջեւ խոսել, ասել են. «Ջահել տղա էր, անցել էր կամրջի վտանգավոր եզագիծը ու ինչքան համոզում էինք, հետ չէր կանգնում իր մտքից: Նկատեցինք, որ ճանապարհային ոստիկանության ավտոմեքենան անցնում է այս հատվածով: 11 60 բորտն էր, կանգնեցրեցինք ու լավ էր, ճանապարհային ոստիկանները այդ քաղաքացու հետ՝ չիմացանք ինչ խոսեցին, ու նրան հետ բերեցին անվտանգ վայր, որից հետո արդեն ժամանեցին ոստիկանության Կենտրոնական բաժնի ծառայողները, որպեսզի պարզեն արդեն եղելությունը»։

A short while ago, a citizen crossed the dangerous borderline of Victory Bridge in Yerevan and was threatening to jump off the bridge, but police officers prevented the suicide, as reported Shamshyan.com.
A couple of citizens near the bridge saw that they weren’t able to convince the citizen and noticed that patrol officers were passing by.
Two citizens, who refused to speak in front of a camera, told Shamshyan.com the following: “He was a young man who had crossed the dangerous borderline, and no matter how much we tried to convince him to not commit suicide, he wouldn’t listen to us. We noticed a police car passing by. We stopped the car. The police officers came out of the car, talked to the young man and brought him back to a safe area, after which police officers of the central police station arrived to find out what had happened.”