Ճապոնիայում տղամարդուն մեղադրել են ինքնասպասարկման լվացքատներից կանանց ներքնազգեստի 730 կտոր գողանալու մեջ:
Ոստիկանները նրա բնակարանում հայտնաբերել են ներքնազգեստի 730 իր: Նա ձերբակալվել է եւ իշխանություններին խոստովանել է, որ գողացել է իր մոտ հայտնաբերված ներքնազգեստը, հայտնում է Yahoo Japan News-ը:
«Մենք արդեն շատ տարիներ այսքան մեծ քանակությամբ վարտիքներ չէինք առգրավել»,- Abema TV-ին ասել է քաղաքի ոստիկանության վարչության ներկայացուցիչը:
Բեպու քաղաքի ոստիկանությունը ներկայումս լրացուցիչ հետաքննություն է անցկացնում միջադեպի վերաբերյալ, հաղորդում է MSN Japan-ը:

В Японии мужчину обвинили в краже 730 предметов женского нижнего белья из прачечных самообслуживания.
Полицейские обнаружили 730 предметов нижнего белья, спрятанных в его квартире. Он был арестован и признался властям, что украл нижнее белье, обнаруженное у него, сообщает Yahoo Japan News.
«Мы уже много лет не конфисковали такое большое количество трусов», - сказал Abema TV представитель городского отделения полиции.
Полиция города Беппу в настоящее время проводит дополнительное расследование инцидента, сообщает MSN Japan.