Կոկորդիլոս Հարրին, որը բնակվում է Սիդնեյի այգում, եւս զբաղվում է ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության խաղերի արդյունքների գուշակությամբ: Նա գուշակել է Իսպանիայի թիմի հաղթանակը Նիդերլանդների նկատմամբ: Շաբաթ օրը՝ հուլիսի 10-ին, 700 կիլոգրամանոց Հարրիին առաջարկել են ընտրություն կատարել երկու ճտերի միջեւ, որոնցից մեկը նստած է եղել  Իսպանիայի, մյուսը՝ Նիդերլանդների դրոշի վրա: Կորկորդիլոսն ընտրել է «իսպանացի» ճտին, ինչը նշանակում է, որ ֆուտբոլի աշխարհի առաջնություն-2010 եզրափակչում պետք է հաղթի Իսպանիայի հավաքականը: Նախապես նման արդյունք էր գուշակել նաեւ ութոտնուկ Պաուլը, որը ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության խաղերի արդյունքները գուշակող ամենահայտնի կենդանի արարածն է:
Ինչպես նախապես հայտնել էր NEWS.am-ը, Թուրքիայում ի հայտ է եկել Գերմանիայում բնակվող Պաուլի հեռավոր ազգականը: «Թուրք» ութոտնուկը ինտերնետային վաճառքի է հանվել: Նա նույնպես կարողանում է ֆուտբոլային խաղերի գուշակությամբ զբաղվել:

Крокодил Гарри, живущий в парке крокодилов в Сиднее, предсказал победу сборной Испании над Голландией в финале чемпионата мира по футболу
В субботу, 10 июля, 700-килограммовому Гарри предложили на выбор двух цыплят. Один из них лежал под испанским флагом, другой - под флагом Нидерландов. Крокодил выбрал «испанского» цыпленка, что означает, что финал ЧМ-2010 должна выиграть сборная Испании, передает Lenta.ru.
Ранее такой же прогноз дал немецкий осьминог Пауль, который является самым известным животным, предсказывающим результаты матчей ЧМ-2010.
Как ранее сообщало Новости Армении-NEWS.am, в Турции объявился далекий родственник немецкого осьминога Пауля. Далекий родственник Пауля выставлен на продажу на одном из стамбульских интернет-ресурсов. Он тоже умеет предсказывать итоги матчей.