Փետրվարի 21-ին Արդշինբանկն արդիականացրեց ևս մեկ մարզային մասնաճյուղ: Վաղարշապատ քաղաքի Մ. Մաշտոցի 28 հասցեում հիմնանորոգումից հետո վերստին իր դռները բացեց «Վաղարշապատ» մասնաճյուղը: Մասնաճյուղը կմատուցի Արդշինբանկի կողմից առաջարկվող բոլոր ծառայություննները, այդ թվում սպառողական, հիփոթեքային և բիզնես վարկեր, բանկային փոխանցումներ, ավանդների ընդունում և այլն: Կգործի նաև ինքնասպասարկման գոտի, որտեղ հաճախորդները կարող են իրականացնել բանկային գործարքներ 24/7 ռեժիմով:
«Այսօր Արդշինբանկն ունի 63 մասնաճյուղ և մարզերում մասնաճյուղերի քանակով առաջիններից է բանկային համակարգում: Արմավիրի մարզում ունենք երեք ակտիվ աշխատող մասնաճյուղեր, որոնցից երկուսը գտնվում են Վաղարշապատ քաղաքում: «Վաղարշապատ» մասնաճյուղը տարին սկսում է ամբողջությամբ վերանորոգված և տեխնիկապես հագեցած, 2020 թվականի ծրագրերում է նաև «Էջմիածին» մասնաճյուղի վերանորոգումը: Մենք կարևորում ենք մասնաճյուղերի արդիականացման այս գործընթացը, քանի որ այդ կերպ ապահովում ենք սպասարկման ժամանակակից և առավել հարմարավետ պայմաններ հանրապետության նույնիսկ ամենահեռավոր շրջանների բնակչության համար», - իր խոսքում նշեց Արդշինբանկի Կորպորատիվ բիզնեսի տնօրեն Արթուր Գյուլազյանը:
Մասնաճյուղն աշխատելու է երկուշաբթիից ուրբաթ՝ ժամը 09:15-16:45: Հնարավոր հերթերից խուսափելու համար հաճախորդները կարող են ամրագրել իրենց այցելությունը Բանկի Մոբայլ բանկինգ հավելվածի միջոցով: Բանկի Մոբայլ բանկինգ հավելվածից ակտիվ օգտվում են ավելի քան 100,000 հաճախորդ, որոնց հնարավորություն է տրվում իրականացնել գրեթե բոլոր բանկային գործարքները՝ առանց Բանկ այցելելու:

Ардшинбанк модернизировал еще один региональный филиал. 21 февраля в городе Вагаршапат по адресу ул. Маштоца 28 после капитального ремонта вновь официально открылся филиал «Вагаршапат». Филиал предоставляет полный спектр услуг, предлагаемых клиентам Ардшинбанка, включая потребительские, ипотечные и бизнес кредиты, а также банковские переводы, прием депозитов и прочие услуги. На территории филиала есть зона самообслуживания, где клиенты самостоятельно могут совершать банковские операции в режиме 24/7.
«Сегодня Ардшинбанк имеет 63 филиала, являясь одним из лидеров банковской системы  по количеству филиалов в регионах. У нас есть три действующих филиала в Армавирском марзе, два из которых расположены в городе Вагаршапат. Филиал "Вагаршапат"  начинает год, предлагая клиентам обновленные и более удобные условия обслуживания. В 2020 году в планы банка также входит реконструкция еще одного филиала "Эчмиадин". Для нас важен процесс модернизации филиалов, который дает возможность обеспечивать современный уровень банковского обслуживания населения даже в самых отдаленных районах страны», – прокомментировал событие Директор по корпоративному бизнесу Ардшинбанка Артур Гюлазян.
Филиал работает с понедельника по пятницу с 09:15-16:45. Во избежание возможных очередей, клиенты могут забронировать визит в банк через приложение Мобайл банкинг Ардшинбанка.
Мобильное банковское приложение Ардшинбанка активно используют более 100 000 клиентов, что позволяет им выполнять практически все банковские операции не посещая Банк.