ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքը այսօր՝ նոյեմբերի 26-ին կազմել է 434.11 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ կտրուկ աճելով 0.43 դրամով: Այդ մասին հայտնում են Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունից:
Եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 540.73 դրամ (աճել է 1.54 դրամով), բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը կազմել է 681.73 դրամ (աճել է 1.72 դրամով), իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 9.27 դրամ (նվազել է 0.31 դրամով):
Թանկարժեք մետաղների գները սահմանվել են՝ արծաթը՝ 232.52 դրամ, ոսկին՝ 16,734.39 դրամ, պլատինը՝ 16,929.79 դրամ:
Այսօր՝ նոյեմբերի 26-ին, «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» բորսայում վաճառվել է ընդհանուր առմամբ 2.3 միլիոն դոլար։ Մեկ ԱՄն դոլարի միջին փոխարժեքը կազմել է 434 դրամ։

Курс доллара США в Армении 26 ноября составил 434,11 драма. В сравнении с предыдущим днем он повысился на 0,43 драма. Об этом Новости Армении – NEWS.am сообщили в пресс-службе Центрального банка Армении.
Курс евро составил 540,73 драма (повысился на 1,54 драма), курс британского фунта составил  681,73 драма (повысился на 1,72 драма), а курс российского рубля составил 9,27 драма (понизился на 0,31 драма).
На бирже «NASDAQ OMX ARMENIA» 26 ноября состоялась купля-продажа $2,3 млн. по среднему курсу 434 драма за доллар.
Цены на драгоценные металлы определены следующие: серебро – 232,52 драма, золото – 16 734,39 драма, платина – 16 929,79 драма.