Հունիսի 8-ից օգոստոսի 8-ը Արդշինբանկն իրականացնում է ակցիա՝ նվիրելով ուղևորություն դեպի Թունիս և բազմաթիվ այլ նվերներ Mastercard քարտապաններին։
Համաձայն ակցիայի կանոնների՝ Արդշինբանկի Mastercard քարտապանները ակցիայի ընթացքում պետք է կատարեն նվազագույնը 10 000 դրամի գնումներ Apple Pay կամ Google Pay վճարային համակարգերով։ Յուրաքանչյուր գնում հավասար է 10 միավորի: Գնումներ կատարելիս միավորները կուտակվում են, և մասնակիցները կարող են ակցիայի ընթացքում ընտրել նվեր՝ Բանկի կողմից առաջարկվող ցանկից։
Ակցիային մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտ Բանկի պաշտոնական կայքէջում՝ հետևյալ հղմամբ: Այս կայքում մասնակիցները ցանկացած պահի կարող են ստուգել կուտակված միավորների քանակը։
Ակցիային կարող են մասնակցել Արդշինբանկի ինչպես դեբետային, այնպես էլ վարկային Mastercard քարտապանները, բացառությամբ Business քարտերի քարտապանների:
Յուրաքանչյուր նվեր ունի իր անվանական արժեքը: Հավաքելով անհրաժեշտ քանակությամբ միավորներ, կարող եք ընտրել ցանկալի նվերը և դիմել այն ստանալու համար։ Նվերները հնարավոր է ստանալ ակցիայի ավարտից հետո 2 ամսվա ընթացքում։ Ակցիայի ընթացքում կուտակված միավորների դիմաց հնարավոր է ընտրել միայն մեկ նվեր: Արդշինբանկի և Mastercard-ի կողմից իրականացվող այս ակցիայի գլխավոր մրցանակը երկու անձի համար ուղևորությունն է դեպի Թունիս։ Բացի գլխավոր մրցանակից խաղարկվում են բազմաթիվ հետաքրքիր և օգտակար նվերներ՝ ականջակալներ, արտաքին սնուցման մարտկոցներ (powerbank), Instax ֆոտոխցիկներ, թերմոսներ, բարձրախոսներ և այլն։ Ընդհանուր առմամբ խաղարկվելու է 168 մրցանակ։

From 8th June to 8th August, Ardshinbank holds a giveaway for a trip to Tunisia and many other gifts for Mastercard cardholders of the Bank.
According to the rules of the promotion, in order to take part in this period, Ardshinbank Mastercard cardholders must make purchases in the amount of at least AMD 10,000 through Apple Pay or Google Pay payment methods. Each purchase is worth 10 points, and participants can accumulate points throughout the promotion. Participants will be able to choose a gift from the list offered by the Bank.
On the special page of the official website of Ardshinbank, cardholders must fill out an application for their participation in the promotion using the following link. There, participants can check the number of accumulated points at any time. Mastercards cardholders of both credit and debit cards, except for Business cards of Ardshinbank, can take part in the promotion.
Each gift has a specific point value. Participants need to collect the required number of points to select their desired gift and apply for it. Gifts can be received within 2 months after the promotion ends. Participants can only choose one gift using the points accumulated during the promotion. The main prize of the Ardshinbank and Mastercard promotion is a trip to Tunisia for two people. In addition to the main prize, there are many other interesting and useful gifts available, such as headphones, power banks, cameras, thermos bottles, speakers, and more. A total of 168 prizes will be awarded.
You can learn more about the terms and conditions of the promotion on the official website at the link above.